20 квітня 2024 р.

Мистецька спадщина Шевченка - це одвічне джерело оновлення

17.01.2014
Мистецька спадщина Шевченка – це одвічне джерело оновлення українського духу

В центральній районній бібліотеці Теплицького району 15 січня відбувся круглий стіл під назвою «Мистецька спадщина Шевченка».
Участь у засіданні круглого столу взяли керівники району, працівники центральної районної бібліотеки та будинку культури.
В ході роботи круглого столу учасники обговорили неоціненний вклад та значення великого митця України, багатогранність його таланту та актуальність творів у часи нашого буремного сьогодення. Присутніх ознайомили із заходами, що проводитимуться в районі з нагоди святкування ювілею Т.Шевченка, підсумком яких має стати поїздка по Шевченківських місцях.
Окрім того, присутні мали змогу насолодитися книжковою виставкою «Велич Тарасового слова», розділом якої є «Мистецька спадщина Шевченка». По завершенні заходу учасникам було представлено відеофільми «Тарас Шевченко – художник з душею поета» та «Малярство Кобзаря».
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА