20 квітня 2024 р.

Минулоріч до органів Пенсійного фонду області звернулось понад

28.01.2014
Минулоріч до органів Пенсійного фонду області звернулось понад 10 тисяч жителів Вінниччини

Питання звернення громадян, підвищення якості обслуговування, роботи з боржниками страхових внесків, інформаційного напрямку діяльності тощо обговорювались на підсумковому засіданні колегії головного управління Пенсійного фонду Вінницької області. Серед запрошених та учасників заходу – соціальні партнери й представник від Пенсійного фонду України Ярослав Вовк.
Володимир Бондар – заступник начальника зазначеного управління у своєму виступі наголосив на зменшенні чисельності громадян, які приходять на особистий прийом до управлінь Фонду для вирішення питань призначення та перерахунку пенсій. Протягом 2013 року у органах пенсійної служби побувало майже 8 тисяч осіб, а це в 1,1 рази менше показника попереднього року. У письмовій формі зафіксовано понад 2 тисячі звернень.
На думку Володимира Бондаря, даний результат безпосередньо залежить від активної поінформованості громадян області з питань пенсійного забезпечення.
Очільник обласного управління Микола Черненко зосередив увагу присутніх на роботі щодо стягнення боргу зі страхових та єдиному внесків, відшкодування пільгових пенсій у судовому порядку протягом поточного року, поліпшенню співпраці з органами Державної виконавчої служби та соціальними партнерами.
Головне управління Пенсійного фонду
України у Вінницькій області