29 березня 2024 р.

Микола Азаров: у Вінницькій області проведено велику роботу

03.10.2013
Микола Азаров: У Вінницькій області проведено велику роботу з модернізації освітніх закладів

Прем'єр-міністр України Микола Азаров на засіданні Уряду 2 жовтня 2013 року повідомив про проведену велику роботу з модернізації освітніх закладів у Вінницькій області, про що вчора під час зустрічі доповів голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан.

Так, поточного року у Вінницькій області відремонтовано 700 шкіл, 500 дитячих садків. Поновлено роботу 17 дошкільних установ. Створено 35 навчально-виховних комплексів «Школа-сад».

Микола Азаров відзначив, що за повідомленням голови Вінницької облдержадміністрації, в області повністю виконано завдання обладнати теплі туалети у приміщеннях шкіл: жодного туалету на вулиці не залишилось.

«Це не дрібничка. Це питання і здоров’я учнів, і гігієни, і загальної культури навіть у найвіддаленіших сільських школах. Сімдесят років радянська влада і двадцять років незалежна Україна не могли це питання вирішити. А виявляється, вирішити його можна», - зазначив Прем'єр-міністр.

Він зауважив, що в Україні залишились буквально одиниці шкіл, де вбиральні ще на вулиці: «Отже, потрібні останні зусилля, щоб завершити цю роботу, як змогли це зробити у Вінницькій області».