19 квітня 2024 р.

Майже на 264 тис.грн заощаджено коштів жителями нашого району завдяки Урядовій програмі «Доступні ліки», -

04.07.2018

про це повідомив головний лікар КНЗ «Чечельницький РЦ ПМСД» Віктор Коваль. В аптечній мережі району від початку року отоварено 5725 рецептів для лікування серцево-судинних хвороб, цукрового діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

«Реімбурсація, або здешевлення ліків, активно використовується жителями нашого району. Станом на 1 липня 263653,35 грн відшкодовано вартість лікарських засобів чотирьом аптечним закладам району із державного бюджету», - повідомив Віктор Коваль.

Найчастіше  жителі нашого району отримують ліки по даній програмі через аптечні заклади ФОП Котлінський В.В. та ФОП Оринянська С.І.