26 квітня 2024 р.

Майбутнє - за ОТГ, - цьому переконані голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П'яніщук

13.11.2018

12 листопада 2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Пустового за участю голови  районної ради Сергія П’яніщука, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району відбулася нарада з питання активізації роботи із забезпечення всебічного сприяння добровільному об’єднанню територіальних громад на території району.

До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, який зазначив, що процес добровільного об’єднання територіальних громад - неминучий для селищної, сільських рад, які хочуть розвиватись.

- Згідно Перспективного плану на території нашого району має бути створено дві ОТГ. Головна цінність – це люди, які повинні після процесу децентралізації отримати належний рівень низки важливих послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, а не нові проблеми. Тому фахівцями було все детально продумано і прораховано,  щоб новостворені ОТГ дійсно були спроможними забезпечити своїм жителям належний рівень життя, - акцентував Сергій Михайлович.

Очільник району навів ряд прикладів, які доводять, що майбутнє – за ОТГ. Зокрема, у сусідньому, Балтському районі, у Балтській ОТГ окрім оновлених садочків і шкіл, відремонтованих доріг і встановлених майданчиків,  заплановано кількамільйонне будівництво басейну.

Виступаючи перед присутніми, голова районної ради Сергій П’яніщук зазначив, що питання про добровільне об’єднання громад піднімалося в усіх громадах під час проведення загальних зборів громадян за місцем проживання (сходів сіл). Ні райдержадміністрація ні районна рада ніяким чином не блокує процес об’єднання, а навпаки – всіляко сприяє даному процесу.