29 березня 2024 р.

Марія Скоцеляс: промисловість району за 6 місяців поточного року

20.07.2018

Обсяг реалізованої промислової продукції у діючих цінах за 6 місяців 2018 року становить 10224,3 тис. грн, що на 1229,2 тис. грн більше ніж за відповідний період минулого року.  В  районі промислова галузь представлена  підприємством ТОВ «ЛісМайстер», яке  являється платником податку на загальній системі оподаткування. На підприємстві працює 137 працівників, із них 34 жінки, із середньомісячною заробітною платою 4312,1 грн.

Основним напрямком діяльності є виробництво і реалізація кухонних меблів та їх комплектуючих. Продукція підприємництва відповідає вимогам світової організації торгівлі. Протягом останніх трьох років підприємство бере активну участь у міжнародних виставках кухонних меблів, де займало призові місця.

Вся продукція знаходить кінцевого споживача. Продукція постійно оновлюється і продається на території  України та за  її межами: Дагестан,  Росія, Молдова, Англія: набори кухонних меблів, меблі для сидіння з дерев’яним каркасом, спальні, інші меблі з натуральної деревини. Підприємство піклується про якість меблів, тому виробництво меблів проводиться на найсучаснішому устаткуванні провідних німецьких і італійських виробників, таких як Hoffman, Altendorf, Orma, Вutfering, Weeke та ін. На виготовлення йде відбірна деревина, при цьому використовуються найсучасніші матеріали (фарби, клей, фурнітура і ін.) провідних світових марок.  На підприємстві діє жорстка система контролю якості на кожному етапі виробництва.

Начальник відділу міжнародного  співробітництва та регіонального  розвитку райдержадміністрації  Марія Скоцеляс