25 квітня 2024 р.

Купуємо житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

13.02.2019

Чечельницька райдержадміністрація планує придбання   житла у власність  для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також  осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок   субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування,  осіб з їх числа.   В зв’язку з цим інформуємо, що приймаємо пропозиції щодо купівлі квартир та будинків. Інформацію про квартири та будинки, які плануються продаватися подавати службі у справах дітей Чечельницької райдержадміністрації.