19 квітня 2024 р.

Кожна дитина має отримати родинне виховання - Президент

01.06.2013
Кожна дитина повинна отримати повноцінне виховання в сім’ї, наголошує Президент України Віктор Янукович.
«У нас багато ще є проблем в державі, але ми повинні зробити все, щоб у нас ця проблема зникла, щоб у нас не було дитячих будинків, не було шкіл-інтернатів, після яких діти не можуть знайти себе в житті. Вони страждають, вони себе втрачають і втрачає від цього держава», - зазначив Президент під час відвідання Макарівського районного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії».
Глава держави висловив подяку всім, хто займається справою усиновлення дітей, вкладає в цю справу свою душу і серце.
Віктор Янукович також наголосив, що Макарівський центр «Промінь надії» став «першою ластівкою», на якій була відпрацьована модель захисту прав дітей, а також їх адаптування до майбутнього життя.
Президент підкреслив, що така система потребує особливої державної підтримки. «І ми будемо робити все для того, щоб це було так»,- наголосив він.