26 квітня 2024 р.

Концерт до Дня Європи відбувся у Чечельнику

21.05.2019

17 травня у залі Чечельницького районного будинку культури відбувся концерт академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля»  за сприянням  депутата Вінницької обасної ради Генадія Вацака.

Протягом усього вечора артисти дивували глядача не тільки вокальною,а й  хореографічною майстерністю. Хор порадував маловідомими та знаними усіма творами  у новій інтерпретації.

Глядачі гучними оплесками дякували за отримані позитивні емоції та естетичну насолоду, яку артисти зуміли подарувати всім присутнім у залі.

На завершення святкового концерту всі гості, разом з артистами, заспівали попурі  народних пісень.

Особлива подяка всім учасниками, художньому керівнику і головному балетмейстеру колективу, заслуженому артисту України Анатолію Кондюку, за те, що продовжують дивувати та безупинно пропагують нашу рідну, багатогранну колоритну українську культуру.