29 березня 2024 р.

Коментарі відомих громадськіх діячів району щодо встановлення премії

08.07.2013
Як відомо, Президент України Віктор Янукович доручив Прем’єр-міністру Миколі Азарову до 20 серпня цього року забезпечити підготовку і внесення на розгляд Верховної Ради проекту закону про внесення змін до Закону України «Про державні нагороди України» щодо встановлення Державної премії України імені Богдана Ступки.
Відповідне доручення підписане «з метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки».
 Дане рішення Президента України підтримали видатні громадські діячі Чечельницького району. Зокрема, директор народного музею історії с. Бондурівка Коваленко Василь Олексійович зазначив : « Я підтримую рішення Президента України стосовно присвоєння премії ім. Б. Ступки. Б. Ступка був видатною людиною. Це дуже доцільно та потребує уваги громадськості. Адже відомо, що, хто не шанує видатних людей свого народу, той не вартий пошани. А скільки талановитих людей, гідних стати лауреатами премії в селах України! От і наша землячка – лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, акторка Львівського театру ім. Л. Курбаса Н. Колісник (по чоловіку – Половинка). Хіба не гідна вона отримати звання лауреата премії ім. Б. Ступки? Звичайно, так! А інша видатна землячка району – Юлія Васюк (по чоловіку Аль-Хаддіді), яка нещодавно отримала із рук Прем’єр-міністра України М. Азарова Премію «За творчі досягнення»? Вона також може стати претендентом на вручення Державної винагороди ім. Б. Ступки. Ці талановиті берегині традицій і звичаїв народу допомагають формувати у молоді шанобливе ставлення до національних і загальнолюдських духовних скарбниць, забезпечують духовну єдність, наступність та спадкоємність поколінь».