Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
12 серпня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували память загиблих і померлих добровольців, вихідців із Чечельника

14.03.2019

Коли почалася агресія Росії проти України – тисячі відданих українських синів і дочок прийняли рішення йти добровольцями на захист східних кордонів нашої держави. 14 березня 2014 року, сонячного ранку прямо з київського Майдану Незалежності сотні бійців Самооборони Майдану вирушили на вишкіл у Нові Петрівці на Київщині. У березні 2014-го добровольчі батальйони організовувалися у багатьох містах України.

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості, Верховна Рада України постановою від 17.01.2017 року № 1822-VІІІ встановила День українського добровольця, який відзначатиметься щорічно 14 березня.

З нагоди Дня українського добровольця сьогодні заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа та працівники сектору цивільного захисту РДА, в якому працював загиблий загиблий під Іловайськом доброволець, капітан батальйону «Миротворець» Руслан Халус прийшли на кладовище у Чечельнику, аби віддати данину пам’яті загиблим і померлим добровольцям, учасникам ООС (АТО).

Біля могили Руслана Халуса Ольга Віталіївна подякувала батькам за гідне вихованнясина, мужність і патріотизм якого будуть вічним прикладом для підростаючого покоління.

Присутні вшанували пам’ять полеглих добровольців хвилиною мовчання та покладанням квітів до могил: Руслана Халуса, Сергія Коротана, Євгена Сивкова та Євгена Діхтяра.

 


« Повернутись