25 квітня 2024 р.

Керівники району привітали ветеранів Другої світової війни з 75-ю річницею перемоги над нацизмом

12.05.2020

9 травня перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Савчук, голова районної ради Сергій П’яніщук та голова ветеранської організації району Петро Гук відвідали  учасників бойових дій Другої світової війни 1939-1945 рр. За ратний бойовий, трудовий подвиг, звитягу,  національно-патріотичне виховання молоді та  з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вручили їм Знаки народної пошани «За бойові заслуги. 75 років перемоги над нацизмом», грамоти районної державної адміністрації і районної ради та продуктові набори.

На даний час у Чечельницькому районі проживає п’ять ветеранів Другої світової війни. У с.Берізки-Чечельницькі проживає 2 ветерани: Мельник  Андрій Іванович та Стрижак Іван Федорович. Івану Федоровичу було вручено Почесну грамоту обласної державної адміністрації і обласної Ради та грошову винагороду. Іще по одному ветерану проживає у трьох населених пунктах району: Пецько Василь Іванович (с.Демівка), Кравець Григорій Микитович (с.Стратіївка) та Винокур Василь Степанович (смт Чечельник).

Під час зустрічі Віталій Савчук подякував ветеранам за перемогу і зауважив, що саме вони стали прикладом для нинішніх захисників України. «Миру, здоров’я і довголіття», - щиро побажали гості ветеранам.