29 березня 2024 р.

Іван Мовчан:"Налагодження ефективної взаємодії між владою та інституціями

11.11.2013
Іван Мовчан: «Налагодження ефективної взаємодії між владою та інституціями громадянського суспільства – запорука успішного розвитку Вінниччини»
Наголосив в ході щотижневої робочої наради з керівниками департаментів обласної державної адміністрації та служб Вінниччини голова облдержадміністрації Іван Мовчан.
«Лише спільними зусиллями обласної влади та представників інститутів громадянського суспільства ми зможемо розбудувати конкурентоспроможну та економічно привабливу Вінниччину – регіон стабільності та процвітання», – наголосив керівник Вінниччини.
Голова облдержадміністрації зазначив, що на виконання завдань Президента України щодо розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики в області активно розвиваються дієві форми співпраці.
«Під час ухвалення важливих для регіону рішень ми завжди враховуємо думку та рекомендації громадськості», – підкреслив Іван Мовчан. Зокрема, шляхом проведення консультацій з громадськістю з важливих питань розвитку держави та області, надання підтримки ініціативам громадськості шляхом проведення конкурсів проектів, розроблених громадськими організаціями, сприяння у проведенні інститутами громадянського суспільства заходів та реалізації проектів. Так, свідченням активної участі громадськості в соціально-економічному житті регіону є запровадження нового управлінського формату роботи обласної влади, за якого представники територіальних громад долучаються до вирішення проблемних питань кожного окремого району.
Як зауважила заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, найдієвішим інструментом взаємодії влади та громадськості на Вінниччині, є Громадська рада при Вінницькій облдержадміністрації, до складу якої входять 55 представників інститутів громадянського суспільства. Зокрема, вона зазначила, що даний консультативно-дорадчий орган створено 25 лютого 2012 року. Громадська рада при Вінницькій ОДА здійснює координацію взаємодії між владою та громадськими організаціями. Обласна влада сприяє діяльності інститутів громадянського суспільства на Вінниччині. Так, на організацію роботи Громадської Ради при ОДА у 2013 році виділено 45 тис. грн. та 350 тис.гривень виділено цьогоріч з обласного бюджету на реалізацію заходів програм громадських організацій Вінниччини.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА