25 квітня 2024 р.

Ігор Заболотний: більше 12 тис послуг надано через ЦНАП впродовж 2018 року

10.01.2019

З початку 2018 року через Центр надано 12157 адміністративних послуг, що на 98 % більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року, з них:

- у сфері земельних відносин – 2500;

- послуги соціального характеру – 6440;

- реєстрація прав на нерухоме майно – 2620;

- реєстрація бізнесу – 585;

- документи дозвільного характеру – 12.

З початку року адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень в місцевий бюджет склав – 242190 грн.,

за видачу витягів з державного земельного кадастру до місцевого бюджету надійшло –   94267 грн.,

за реєстрацію юридичних, фізичних осіб – підприємців, громадських організацій – 22510 грн.

Разом сума складає – 358967 грн.

Рішенням Чечельницької районної ради № 473 від 14.12.2018 року затверджено Програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг у Чечельницькому районі на 2019 рік, якою передбачено фінансування в сумі 340000 грн.

На сьогодні фізичні та юридичні особи в ЦНАПі можуть отримати 98 видів адміністративних послуг, що на 33 різновиди послуг більше, ніж у 2017 році.

Протягом 2018 року керівник та адміністратори ЦНАП працювали над вдосконаленням своїх знань, вмінь, навичок шляхом участі у різного роду семінарах та тренінгах. Так, всіма адміністраторами ЦНАП в липні місяці взято участь у дводенних тренінгах, які проводились в м. Вінниці на тему: «Комунікативний інструментарій успішного адміністратора ЦНАП» та отримали сертифікати.

Також керівником ЦНАП прийнято участь у дводенному тренінгу на тему: «Smile-філософія бізнесу і сервісу» та отримано сертифікат.

Крім того всі працівники ЦНАП у повному складі успішно пройшли он-лайн курс «Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП» та отримали сертифікати.

Отримані знання підвищать рівень ефективності, а головне — якості надання адміністративних послуг, сприятимуть формуванню позитивного іміджу Центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації та підвищенню рівня довіри громадян до дій представників влади.