20 квітня 2024 р.

Громадськість району вшанувала пам'ять загинувших і померлих воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2019

Сьогодні воїни-інтернаціоналісти зустрілися з начальником управління праці та соціального захисту населення РДА Станіславом Мартинюком, першим заступником  начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Людмилою Івановою, лікарем вторинної ланки медичної галузі району Наталією Рудь аби отримати інформацію про виплати і пільги, пенсії і медичне обслуговування даної категорії населення.  Найбільше присутніх цікавило пенсійне забезпечення, транспортне сполучення, безоплатне отримання дров, інше. На всі поставлені питання вони отримали вичерпні відповіді фахівців.

Перед зібранням виступила заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа. Вона привітала колишніх воїнів із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ою річницею виведення військ колишнього СРСР із Республіки  Афганістан. «У збройних конфліктах на чужій землі ви гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, з одного боку, толерантність і милосердя, – те, що притаманно українським воїнам, з другого», - зазначила Ольга Віталіївна.

По завершенню, воїни-інтернаціоналісти та громадськість району вшанували пам’ять за загиблими та померлими воїнами-афганцями покладанням гірлянди та квітів до пам’ятників в парку, на кладовищі та під’їзній дорозі до Чечельника.