Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
22 травня 2019 р.
- 29 травня 2019 року о 9.30 у районному будинку культури розпочнеться районний дитячий фестиваль "Ми діти твої, Україно", присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Вхід - вільний. -

Громадськість району вшанувала пам'ять загинувших і померлих воїнів-інтернаціоналістів

15.02.2019

Сьогодні воїни-інтернаціоналісти зустрілися з начальником управління праці та соціального захисту населення РДА Станіславом Мартинюком, першим заступником  начальника Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Людмилою Івановою, лікарем вторинної ланки медичної галузі району Наталією Рудь аби отримати інформацію про виплати і пільги, пенсії і медичне обслуговування даної категорії населення.  Найбільше присутніх цікавило пенсійне забезпечення, транспортне сполучення, безоплатне отримання дров, інше. На всі поставлені питання вони отримали вичерпні відповіді фахівців.

Перед зібранням виступила заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа. Вона привітала колишніх воїнів із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ою річницею виведення військ колишнього СРСР із Республіки  Афганістан. «У збройних конфліктах на чужій землі ви гідно виконали свій обов’язок і виявили найкращі моральні якості, особистий героїзм, з одного боку, толерантність і милосердя, – те, що притаманно українським воїнам, з другого», - зазначила Ольга Віталіївна.

По завершенню, воїни-інтернаціоналісти та громадськість району вшанували пам’ять за загиблими та померлими воїнами-афганцями покладанням гірлянди та квітів до пам’ятників в парку, на кладовищі та під’їзній дорозі до Чечельника.

 

 


« Повернутись