29 березня 2024 р.

Громадська рада при РДА розпочала свою роботу у 2020 році

29.01.2020

28 січня 2020 року відбулося перше у поточному році засідання громадської ради при райдержадміністрації. На порядку денному було три питання: про заходи з попередження розповсюдження пташиного грипу; про складання орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2020 рік та подання документів для членства в оновленій громадській раді.

На засідання був запрошений заступник начальника відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Бершадського міжрайонного  управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Анатолій Бурбело, який поінформував, що 18 січня 2020 року на підприємстві «Хутір», що у с. Бугаків Немирівського району, було зареєстровано пташиний грип. Також Анатолій Васильович доповів про прийняті міри та озвучив план заходів по недопущенню розповсюдження збудника грипу птиці на території нашого району. Членами громадської ради взято до уваги дане питання та запропоновано провести широкомасштабну інформаційну роботу з населенням Чечельницького району.

По другому питанню виступив голова громадської ради Петро Гук. Петро Іванович озвучив питання, які будуть розглядатися громадською радою впродовж року, а саме: реорганізація закладів освіти, медицини, якість питної води, благоустрій,соціальний захист, безробіття, патріотичне виховання та інші. При затверджені плану роботи були враховані всі зауваження та побажання членів Ради.

Щодо надання документів для членства у громадській раді на 2020 рік, то Петро Гук наголосив, що дедлайн подачі – 31 грудня 2020 року. Установчі збори відбудуться 11 лютого, а про час проведення буде повідомлено додатково. Наразі подано 8 заяв.

Насамкінець, заступник голови РДА Ольга Беседа подякувала нинішній громадській раді за плідну співпрацю і побажала наступній бути більш активною.