Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
20 жовтня 2020 р.

Голова райдержадміністрації Олег Храновський відвідав учасника партизанського руху

15.10.2020

14 жовтня, в День захисника України, голова райдержадміністрації Олег Храновський та доктор історичних наук Сергій Таранець привітали учасника  партизанського руху Другої світової війни Павла Ткача. В розмові з ветераном голова райдержадміністрації висловив слова глибокої подяки до всіх захисників, які в роки Другої світової війни боролися за свободу і мир в глибокому тилу.Це – державне визнання внеску народних месників у перемогу над нацизмом. Захисники України - це люди сильні духом і з чистою совістю, які зробили неоціненний внесок у перемогу над ненависним ворогом. Партизани нерідко працювали в оточенні ворожих військ, при цьому не шкодуючи власного життя і не знаючи страху. 

Антифашистський опір українського народу – це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов’язок берегти пам’ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

Низький уклін вам, дорогі ветерани, за вашу бойову звитягу й важку працю у повоєнні роки, за батьківську підтримку у розбудові незалежної української держави.


« Повернутись