19 квітня 2024 р.

Голова райдержадміністрації Олег Храновський відвідав опікунську сім’ю в с. Тартак Мулько Анастасії Валеріївни

20.10.2020

19 жовтня поточного року голова районної державної адміністрації Олег Храновський та працівники районного центру соціальних служб Тетяна Фаренюк і Катерина Лисенко відвідали опікунську родину Мулько Анастасії Валеріївни, яка опікується своїм молодшим братиком Богданом.

Під час відвідування встановлено, що братик Анастасії та її новонароджена дитина, мають належні умови проживання, забезпечені усім необхідним та користуються  пільгами, передбаченими  законодавством. В ході спілкування було відчутно, що взаємовідносини між членами сім’ї добрі та доброзичливі.

Спеціалісти районного центру соціальних служб поспілкувалися з опікуном, ознайомили її з найважливішими потребами дітей і надали необхідні консультації для належного розвитку дітей відповідного віку.

Голова райдержадміністрації  Храновський Олег Анатолійович  подякував Анастасії  Валеріївні за небайдужість до дитячої долі свого братика. Так як саме, вона відкрила дитині своє серце та розділяє з ним свою любов і душевне тепло.

А також Олег Анатолійович наголосив : «Турбота про дітей – наша спільна задача та є одним із головних пріоритетних напрямів соціальної політики нашого району. Адже шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для батьків будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні…»

Директор районного центру соціальних служб Тетяна Фаренюк