24 квітня 2024 р.

Глава Уряду закликав парламентарів спільно реалізувати новий етап реформи децентралізації

07.12.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман закликав народних депутатів України об’єднатися і ухвалити необхідні законодавчі зміни, передусім у Конституцію України, які закріпили б успіхи децентралізації, її незворотність і дозволили б провести новий етап реформи. Про це він сказав під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді, вітаючи парламентарів із Днем місцевого самоврядування, який відзначається сьогодні, 7 грудня.

«Те, що ми зробили в реформі децентралізації, заслуговує поваги. Ми вже маємо перші результати. Реформа дала мільйонам громадян нові можливості. Там, де створені об’єднані громади, формуються стратегії розвитку територій. І це тішить, – сказав Володимир Гройсман. – Ми виконали завдання, які стояли перед нами з 2014 року. Тепер новий етап. Він триватиме орієнтовно 600 днів. Давайте закріпимо зміни так, аби ніхто не міг їх зруйнувати. Я розраховую, що ми зможемо за цієї каденції Парламенту зробити реформу успішною і незворотною».