29 березня 2024 р.

Глава Уряду виступає за активне залучення молоді до розбудови країни і відновлення патріотичного виховання у школах

10.12.2018

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за активне залучення молоді до розбудови країни та впровадження спеціальних предметів патріотичного виховання дітей у школах. Про це Глава Уряду сказав під час зустрічі з лауреатами Премії Кабінету Міністрів України.

Премія є однією із складових урядової підтримки талановитих юнаків та дівчат, її розмір становить 50 тис. грн. Нагороду присуджують за активну участь у правозахисній та політичній діяльності, розвитку місцевого самоврядування, у національно-патріотичному вихованні, волонтерській діяльності, захисті територіальної цілісності України, розвитку соціально відповідального бізнесу, культурно-мистецькій та науковій діяльності.

Звертаючись до нагороджених, Володимир Гройсман наголосив, що у кожного є свій шлях і бачення майбутнього. «Але головне: ви не стоїте осторонь всіх процесів, які відбуваються в державі, – зазначив Глава Уряду. – Наші реформи – це не просто зміни. Це заснування нової української держави».

Він також звернув увагу, що зараз треба уніфікувати роботу з молодіжними організаціями, підтримувати їх. «А патріотичне виховання потрібне не поза школою, а в рамках шкільної освіти. Ми готові направляти кошти на впровадження нових програм та предметів», – сказав Прем’єр-міністр.