26 жовтня 2024 р.

Галина Деменчук: Після зимових канікул школи працюватимуть у дистанційному режимі

04.01.2021

Дистанційне навчання у закладах загальної середньої освіти буде запроваджене відповідно до постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SaRS-CoV-2» на період з 11 по 22 січня 2021 року.
         «До 10 січня заклади загальної середньої освіти перебуватимуть на зимових канікулах. Після закінчення зимових канікул школи продовжать освітній процес з використанням технологій дистанційного навчання», - повідомила начальник відділу освіти райдержадміністрації Галина Деменчук.

Заклади дошкільної освіти під час січневого локдауну працюватимуть у звичайному режимі.