29 березня 2024 р.

Громадськість Чечельниччини обурена випадком на Миколаївщині

03.07.2013
Громадськість Чечельницького району надзвичайно стривожена подіями, які стались нещодавно в Миколаївській області та повністю розділяє думку Президента України В. Януковича щодо термінового  розслідування даної справи, вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє. Зокрема, лідер Чечельницького районного осередку міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Г. Голуб зазначила : «Безперечно, такий вчинок глибоко вражає своєю жорстокістю. Винні у скоєному повинні бути покарані, згідно законодавства.  І тут не потрібно зважати на чини та посади. Закон - один для всіх. Інакше, про які європейські стандарти можна говорити?!».