Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
30 травня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Епохальна постать Богдана Ступки

11.07.2013
З метою відзначення вагомих творчих досягнень у справі театрального мистецтва та увічнення пам’яті видатного українського митця Богдана Ступки Президент України підписав доручення про встановлення однойменної Державної премії України.
 
Думками з цього приводу поділився голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан: «Рішення Президента є логічним та доцільним. Творчий внесок Богдана Ступки у сучасне мистецтво важко переоцінити. Це талановитий і харизматичний актор, людина-епоха, феномен планетарного масштабу, геніальний класик театру і кіно. Постать Богдана Сильвестровича заслуговує на те, аби її увіковічнили таким чином. Я вважаю, що створення цієї премії – дуже мудре рішення аби вшанувати пам’ять актора, який засвідчив про свій високий рівень не лише в Україні, а й за кордоном»
 
Іван Мовчан висловив переконання, що Державна премія імені Богдана Ступки стане потужним стимулом для молодих талановитих акторів, театральних колективів України та Вінниччини, а також сприятиме розвитку театрального мистецтва в Україні.
 

« Повернутись