20 квітня 2024 р.

До уваги споживачів електричної енергії!

22.12.2018

21 грудня 2018 року відбулась інформаційна нарада з бюджетними установами району щодо виконання вимог Закону України «Про ринок електричної енергії», яку провів перший заступник голови Чечельницької райдержадміністрації Віталій Савчук.

Як повідомив заступник директора з енергозбутової роботи СО «Чечельницькі електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Колісник Олександр з 1 січня 2019 року послуги з розподілу та постачання електроенергії споживачам Вінниччини надаватимуться двома різними компаніями. Це ПАТ «Вінницяобленерго», як оператор системи розподілу та новостворена ТОВ «ЕНЕРА Вінниця», як електропостачальник універсальних послуг.

Вже з 1 січня 2019 року ПАТ «Вінницяобленерго» припинить господарську діяльність з постачання електричної енергії за регульованим тарифом. З цієї дати функції постачальника універсальних послуг побутовим та малим непобутовим споживачам на території області буде здійснювати виділене зі складу ПАТ «Вінницяобленерго» електропостачальне підприємство ТОВ «ЕНЕРА Вінниця». Обидві компанії зосередять увагу на завданнях, що напрвлені на підвищення якості надання послуг споживачам.

У зв’язку із змінами правил оплати за електроенергію, які пов’язані з переукладанням договорів на розподіл та постачання електроенергії, ПАТ «Вінницяобленерго» повідомляє, що у побутових та малих непобутових споживачів і надалі залишається один рахунок за електроенергію. У ньому лише з’являться два окремих рядки, а саме - про вартість послуг із розподілу та про вартість електроенергії. Оплату за електроенергію, що спожита до 01.01.2019 р., необхідно здійснити виключно на рахунок ПАТ «Вінницяобленерго».

Побутові споживачі електричної енергії, які отримають рахунки за спожиту електричну енергію в січні 2019 р. за грудень 2018 р. мають провести проплату протягом січня 2019 р. та розрахуватись повністю по заборгованості станом на 01.01.2019 р. виключно на рахунок ПАТ «Вінницяобленерго».

Перший оновлений рахунок за спожиту електроенергію від ТОВ «ЕНЕРА Вінниця» побутові споживачі отримають у лютому 2019 року.

Щодо тарифу для побутових та малих непобутових споживачів, то його величина залишається незмінною і надалі регулюватиметься державою.