19 квітня 2024 р.

До уваги громадян! Паспорт громадянина України є основним документом для реалізації права голосу на виборах

21.10.2020

До дня місцевих виборів залишилось все менше часу, а паспорт громадянина України  – є основним документом для реалізації права голосу у виборах. Тому, якщо ви з якихось причин не забрали свій виготовлений паспорт, або ж не встигли вклеїти фото в паспорт по досягненню 25-ти та 45-ти років, то ласкаво просимо до Міграційної служби.

Сьогодні у підрозділах Міграційної служби області  понад 2500 виготовлених паспортів чекають на своїх власників.

Шановні громадяни, просимо вас не зволікати з отриманням документу, щоб мати змогу реалізувати своє право голосу на чергових виборах 25 жовтня 2020 року, тим паче, що Міграційна служба Вінниччини працюватиме і у день виборів.

Нагадаємо, кожен легко і просто може перевірити дійсність паспорта, а також інших видів документів, що посвідчують особу, скориставшись електронним сервісом ДМС за посиланням: https://nd.dmsu.gov.ua