18 липня 2018 р.
24-25 липня 2018 року на території району пройдуть командно-штабні навчання з цивільного захисту. Буде проводитися навчальна евакуація населення, укриття у захисних спорудах, умовна дорожньо-транспортна пригода, ліквідація спалаху АЧС. Всі заходи будуть мати навчальну мету. Просимо зберігати спокій та займатись повсякденними справами.

До уваги жителів Чечельницького району !

07.05.2015

До уваги жителів Чечельницького району!

8 травня 2015 року о 14.00 в районному будинку культури розпочнуться заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення, за участі посадових осіб району, представників органів  виконавчої влади та місцевого самоврядування,   трудових колективів та установ, релігійних конфесій, широкого кола громадськості, ЗМІ.
Також в рамках пам’ятного заходу проводитиметься благодійний збір коштів, спрямований на підтримку учасників антитерористичної операції, тематичні виставки, концертна програма, підготовлена районним будинком культури та хоровим народним аматорським колективов агрофірми «Ольгопіль».
Наступного дня, 9 травня 2015 року о 09.00 год. відбудеться урочиста хода та мітинг-реквієм біля Меморіалу Слави у центральному парку селища, урочисте покладання квітів до  пам’ятників, обелісків, пам’ятних знаків загиблим у Другій світовій війні з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заходах!