Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
27 листопада 2020 р.

Дізнайтесь більше про вишиванку в бібліотеці

21.05.2020

Останнім часом вишиванка стала своєрідним символом патріотизму і любові до своєї країни. Багато її люблять за стильність і унікальність, адже кожен вишитий на ній візерунок має свій символ і значення.
У День вишиванки всі, від малого до великого, вбираються і вирушають у своїх справах. Традиційне українське вбрання виглядає дуже святково і дарує всім відмінний настрій.

21 травня в центральній бібліотеці відбулася презентація виставки «Українська вишиванка: зв’язок поколінь». Відвідувачі знайомилися з маминими сорочками бібліотекарів, які стали – генетичним кодом і корінням роду, сімейним скарбом, що передається з покоління в покоління.
Книги про українську вишивку, її історію, візитівку українців та справжній культурний код, що зберігає в собі традиції наших предків, чудові орнаменти, старовинні та сучасні крої сорочок, гармонійне поєднання кольорів… Про все це довідаєтесь із книг запропонованих і представлених на виставці.

Вишиванка – це не просто одяг, це оберіг нації. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію. Вишиванка — це окраса українського одягу.

   


« Повернутись