Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
22 травня 2019 р.
- 29 травня 2019 року о 9.30 у районному будинку культури розпочнеться районний дитячий фестиваль "Ми діти твої, Україно", присвячений Міжнародному дню захисту дітей. Вхід - вільний. -

Діалог очільника району із жителями Любомирки

13.03.2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, в рамках робочого візиту, зустрівся із громадою с.Любомирка. В сільському будинку культури зібрались небайдужі любомирчани, аби почути про ті зміни, які відбулися від початку березня при нарахуванні пенсій і субсидій. Сергій Михайлович поінформував про механізм індексації пенсій та про Перспективний план створення двох ОТГ у нашому районі. – Переглядаючи відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», кожен із вас мав можливість пересвідчитися, що об’єднані територіальні громади мають більший ресурс, а відтак – більші можливості, щоб розвиватися. Згідно перспективного плану Любомирська громада входить до Ольгопільської ОТГ. Як видно на слайдах, новостворена ОТГ є спроможною, - акцентував голова РДА.

Про механізм призначення і монетизації житлових субсидій доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк. Присутні мали можливість поставити доповідачам питання і отримати на них відповіді.  


« Повернутись