24 квітня 2024 р.

Діалог очільника району із жителями Любомирки

13.03.2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Сергій Пустовий, в рамках робочого візиту, зустрівся із громадою с.Любомирка. В сільському будинку культури зібрались небайдужі любомирчани, аби почути про ті зміни, які відбулися від початку березня при нарахуванні пенсій і субсидій. Сергій Михайлович поінформував про механізм індексації пенсій та про Перспективний план створення двох ОТГ у нашому районі. – Переглядаючи відеоролик «Вінниччина-2018. Є що сказати!», кожен із вас мав можливість пересвідчитися, що об’єднані територіальні громади мають більший ресурс, а відтак – більші можливості, щоб розвиватися. Згідно перспективного плану Любомирська громада входить до Ольгопільської ОТГ. Як видно на слайдах, новостворена ОТГ є спроможною, - акцентував голова РДА.

Про механізм призначення і монетизації житлових субсидій доповів начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Станіслав Мартинюк. Присутні мали можливість поставити доповідачам питання і отримати на них відповіді.