28 березня 2024 р.

Держкомтелерадіо розпочав прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені В'ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики

21.05.2019

Премія у розмірі 20 тис. грн. присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі журналістики,  що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття Премії.

На здобуття  Премії до 10 серпня 2019 року подаються:

клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора;

примірник твору на  матеріальному  носієві  з  підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації,телепередачі та радіопрограми  на  компакт-дисках у форматі DVD);

копія паспорта  (у  разі   висунення на здобуття Премії колективу - копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з поміткою «на здобуття Премії імені В'ячеслава Чорновола  за  кращу  публіцистичну роботу  в галузі журналістики»). Телефони для довідок:  (044)  279–35-56,(044)  278-86-96.

З положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/category/main?cat_id=88994.

Нагадаємо, що премія імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу в галузі журналістики присуджується з 2004 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України.

Протягом 2004-2018 років лауреатами премії стали такі автори та колективи: 2004 рік - Василь Кривий за публікацію «Пуста хата» в газеті «Буковина», м. Чернівці; 2005 рік – Серафима Розумович за публікацію «Сутінки в імперії бідності» в газеті «Літературна Україна»; 2006 рік – Костянтин Перцовський  за публікацію «Я – українець!» в газеті  «Голос України»; 2007 рік – Іван Корсак за публікацію «Гетьманич Орлик» в газеті  «Сім’я і дім», м. Луцьк; 2008 рік – Леонід Мужук за фільм-дилогію «33» (Київська регіональна  державна телерадіокомпанія); 2009 рік - авторський колектив Закарпатської ОДТРК за фільм «Гіркота солодкої землі»; 2010 рік – Сергій Дзюба за книгу «Замінований рай», м. Чернігів; 2011 рік – Мирослав Мамчак за книгу «Тарас Шевченко і флот» (м. Севастополь); 2012 рік - авторський колектив Полтавської ОДТРК за фільм «Соловецькі в’язні з України. Микола Зеров»; 2013 рік - Сніжана Потапчук за документальний фільм «Корюківка. Злочин проти людяності»; 2014 рік – Сергій Шевченко за нарис «Соловецький вівтар української незалежності»; 2015 рік - Аркадій Музичук за публіцистичну збірку «Рік Бика»; 2016 рік - Володимир Земляний за публіцистичну збірку «Русский разухай, или украинские грабли»; 2017 рік -Зіновій Суходуб за книгу «Ліна Костенко: «Любов’ю-пам’яттю причастя» (Діалоги з Поетесою); 2018 рік - Євген Букет за публікацію «Ханська Україна» в газеті «Кримська світлиця».

Телефони для довідок: (044) 279-35-56, (044)278-86-96.