28 березня 2024 р.

Цьогоріч когорту учнів Новогребельської школи Калинівського району

10.09.2014
Цьогоріч когорту учнів Новогребельської школи Калинівського району поповнили 12 вимушених переселенців з кримського півострова

В селі Нова Гребля Калинівського району нині проживає 112 осіб вимушених переселенців з Автономної Республіки Крим татарської національності. Серед них 27 малюків та 18 дітей шкільного віку. За даними Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, останнім повністю забезпечено умови для здобуття загальної середньої освіти.
Так, 12 школярів з Криму навчаються в Новогребельській ЗОШ І-ІІІ ступенів, а –5 учнів здобувають освіту екстерном, 1 виявив бажання навчатися дистанційно в школі м. Сімферополя.
1 вересня 2014 року 12 дітей з батьками взяли участь у відзначенні «Дня знань» у Новогребельській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Всі ці учні забезпечені підручниками.
Зважаючи на релігійні переконання,  через які учні кримськотатарської національності не можуть відвідувати уроки музики і образотворчого мистецтва, для них організовано індивідуальне навчання з цих предметів.

Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА