24 квітня 2024 р.

Чергове засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації

12.10.2018

10 жовтня цього року відбулося чергове  засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації «Підсумки організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності  закладів культури  району за ІІІ квартал  2018 року».

Зі вступним словом виступила Аліна  Петрівна Шумило, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, підводячи підсумки 3 кварталу, очільник культури розповіла про мережу закладів культури, заходи, проведені    до  державних та пам’ятних  дат, урочистості та тематично-концертні програми.

Про  діяльність  закладів культури клубного типу  розповіла  Галина Малик, директор  РБК.

Про діяльність бібліотек розповіла Ольга Шуть, директор ЦРБ.

Про   вихованців та викладачів ДМШ та розвиток школи за звітний період, розповіла  Віра Таранець, директор  дитячої музичної школи.

Рада відділу культури схвалила роботу з організаційно-творчої та фінансово-господарської діяльності  закладів культури  району у ІІІ кварталі 2018 року. Також працівники  закладів культури обрали голову  профкому працівників культури.

Володимир Васильович Титаренко,   заслужений діяч мистецтв України, краєзнавець, який приїхав із міста Вінниця, повідав про роль нематеріальної культурної спадщини  та надав методичні рекомендації  зі збору й обробки  елементів  нематеріальної культурної спадщини.