29 березня 2024 р.

Чечельницький інклюзивно – ресурсний центр чекає на Святого Миколая

17.12.2018

День святого Миколая — одне з найулюбленіших свят для українських дітлахів, адже цього дня трапляються справжні дива. Вранці дітки з нетерпінням шукають під своїми подушками подарунки, які вони так чекали й просили в молитвах і листах до святого. У кожному місті та селі святий Миколай має своїх помічників, котрі допомагають йому виконувати дитячі бажання.

13.12.2018 р. фахівці комунальної установи «Чечельницький інклюзивно – ресурсний центр» спільно з керівником гуртка СЮН Мураховською Наталією Віталіївною провели майстер – клас до дня Святого Миколая.

Діти із задоволенням писали листа Святому Миколаю, мріючи про подарунки, ділилися думками про те, чого вони очікують від нього. Також виготовляли новорічні листівки.