26 квітня 2024 р.

Чечельниччина посилює заходи протидії кору: дітей вакцинують у школах і дитячих садках

01.02.2019

За рішенням Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації у Вінницькій області розпочаті заходи, щоби зупинення поширення кору. У Чечельницькому районі за згодою батьків діти отримують пропущені щеплення у школах та дитячих садках.

Вакцинацію дітей у школах і дитячих садках проводять мобільні бригади медиків. Обов’язкова умова - згода від батьків.

«У школах та дитячих садочках району батьків інформують про кір та його наслідки, розповідають про вакцинацію. Після чого пропонують зробити щеплення їхнім дітям. Батьки мають дати письмову згоду на таку процедуру. Якщо дитина навчається в школі, то батьки за бажанням можуть бути присутніми під час вакцинації. А от якщо ходить до садочку – потрібно бути присутніми обов’язково. Для щеплення використовують якісну і безпечну вакцину КПК, що захищає одразу від трьох інфекцій - кору, паротиту та краснухи. У нашому районі є достатньо вакцин виробництва США. Запрошуємо чечельничан пройти вакцинацію від смертельно небезпечної хвороби», – наголошує головний лікар первинної ланки медицини Віктор Коваль.