25 квітня 2024 р.

Чечельничани вшанували пам'ять про загиблих у Другій світовій війні

22.06.2018
Сьогодні, 22 червня, в центральному парку селища відбувся мітинг-реквієм до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. У заходах взяли участь керівники району та представники організацій.
   З промовою до присутніх  звернулась  заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа. Вона напомнила чечельниччанам, якою дорогою ціною дісталась Україні перемога над ворогом.
   Учасники зібрання віддали честь і шану загиблим в роки Другої світової війни  покладанням квітів та хвилиною мовчання.
У цей день приспущено Державні Прапори України з траурними стрічками на підприєствах, установах і організаціях району.
   Вічна пам'ять, честь і низький уклін усім полеглим у боротьбі за мирну Україну!