Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
26 березня 2019 р.

Чарівний Валентинів день

15.02.2019

Традиційно день Валентина святкується  в  районній  дитячій  бібліотеці.

    Ольга Володимирівна Картоєва, бібліотекар  розповіла книгозбірні  про історію свята  та провела літературну  годину «Лиш для любові варто жити, лиш про любов сьогодні всі слова» та Наталка Печарська, завідуюча  РДБ, повідала  про те, як святкують День Валентина в різних країнах світу. Провела  засідання  в  клубі «Умілі ручки»  годину творчого дозвілля «Найщиріші привітання у Всесвітній день кохання». Кравець Тетяна Володимирівна  створила скарбничку побажань, в яку  дітки вкладали записки з найзаповітнішими бажаннями  і  привітаннями.

   Дітки із  задоволенням  виготовляли   валентинки  різних видів,  читали вірші  і легенди про кохання, слухали  повчальні історії, писали побажання один-одному до свята і весело проводили час.

  На  завершення  засідання, всіх любителів  прекрасного, частували  смаколиками, виготовленими  щедрими руками бібліотекарів.

  Адміністрація Чечельницького РБДТ організувала виставку робіт до Дня Святого Валентина, у якій взяли  участь вихованці закладу разом зі своїми батьками. Було представлено багато робіт у різних техніках, зокрема - аплікація, витинанка, оригамі, декупаж, малюнок, батік, бісероплетіння тощо.

Протягом тижня виставку буде розміщено в приміщені райдержадміністрації (другий поверх).

 

 

 

 


« Повернутись