20 квітня 2024 р.

Більше 90 жителів нашого району скористалися послугами Чечельницького бюро правової допомоги впродовж останніх трьох місяців

06.07.2018

Протягом квітня-червня поточного року Чечельницьким бюро правової допомоги проведено реєстрацію 91 звернення громадян, які потребували отримання безоплатної правової допомоги, із них надано 85 правових консультацій та роз’яснень чинного законодавства та прийнято  6 письмових звернень про надання безоплатної правової допомоги.

Також забезпечено складання процесуальних документів та представництво інтересів осіб в судах. Зокрема, спеціалістами Чечельницького бюро правової допомоги здійснено складання процесуальних документів та представництво інтересів осіб в судах за 5 наказами місцевого центру про надання безоплатної вторинної правової допомоги.

За допомогою звернулися 44 чоловіки та 47 жінок. Із них:

• до 18 р. - 1;
  • 18-35 р. - 15;
  • 35-60 р. – 44;
  • понад 60 років - 32 особи.

Найчастіше чечельничани звертались за  допомогою у розв’язанні питань, пов’язаних із спадком (44), сімейні - 10, трудові відносини - 4, адміністративні - 2, житлові - 6, виконання судових рішень - 5, земельні - 12, інші - 8.