19 квітня 2024 р.

Більше 430 тис.грн отримали від початку року чечельничани, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС

13.07.2020

В управлінні праці на обліку перебуває 271 особа, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з них:

І категорія - 163 чол.

ІІ категорія – 29 чол.

ІІІ категорія – 16 чол.

Вдови – 63 чол.

Протягом 2020 року громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС проведено компенсаційних виплат на суму 432,2 тис.грн в т.ч.:

-    додатково оплачувані відпустки на суму 21,7 тис.грн;

• грощова допомога на продукти харчування в сумі 374,4 тис.грн;
  • компенсація за невикористану путівку в сумі 36,1 тис.грн.

Для отримання путівки у 2020 році прийнято 72 заяви та 88 заяв для отримання компенсації взамін путівки.

З початку року видано 4 посвідчення потерпілим внаслідок ЧАЕС І категорії та 2 посвідчення дружини померлого громадянина із числа ліквідаторів, потерпілих, смерть якого пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Галина Рудь,

завідувач сектору з питань персоналу та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи управління праці та соціального захисту населення Чечельницької РДА