19 квітня 2024 р.

Безробітним про гендер та попередження насильства в сім’ї

26.09.2018

За участю психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Трачук І.М. 21 вересня 2018 року на базі Чечельницького районного центру зайнятості відбувся семінар з гендерних питань, а також щодо попередження насильства в  сім’ї  для осіб, що перебувають на обліку у службі зайнятості. Учасники заходу мали можливість підвищити рівень поінформованості з питань гендерної рівності чоловіків та жінок, закріпленої на законодавчому рівні. Ірина Трачук також наголосила, що насильство в сім'ї залишається однією з основних проблем сьогодення. З метою покращення механізму протидії цьому негативному явищу існує необхідність удосконалення, як нормативно-правової бази, так і механізму її реалізації на практиці. Стикаючись з насильством,  людина не повинна залишатися наодинці зі своєю бідою. Спеціалісти, які здійснюють заходи з попередження насильства в сім'ї, завжди нададуть кваліфіковану допомогу, консультацію, морально підтримають та допоможуть у вирішення складних життєвих ситуацій.