26 квітня 2024 р.

Безробітним про булінг та попередження насильства щодо дітей

21.01.2019

За участю психолога районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Трачук І.М. та фахівця із соціальної роботи Горощук Н.В. 17 січня 2019 року на базі Чечельницького районного центру зайнятості відбулась просвітницько- профілактична бесіда з питань попередження насильства в сім’ї щодо дітей, а також проблема булінгу в соціальному середовищі. Учасники заходу мали можливість підвищити рівень поінформованості з питань насильства щодо дітей та випадків булінгу на законодавчому та інформативному рівні.

У 2018 році значно зросла поширеність випадків та видів насильства щодо дітей. Ірина Трачук наголосила про масштабність випадків вчинення даних видів насилля в сьогоденні, та про відповідальність яку несуть дані особи згідно оновленого чинного законодавства. Стикаючись з насильством, людина не повинна залишатись наодинці зі своєю бідою. Суб’єкти, які здійснюють заходи щодо попередження насильства щодо дітей,завжди нададуть кваліфіковану допомогу, консультацію,  психологічну підтримку та допоможуть у вирішенні складних життєвих ситуацій. Головне не залишатись байдужим до людської біди.