19 квітня 2024 р.

Безпека, дороги, охорона здоров’я, соціальна та кадрова політика – такі основні пріоритети в роботі голови ОДА Владислава Скальського

07.11.2019

На основних аспектах перших 44 днів своєї роботи на посаді голови  облдержадміністрації зосередив увагу Владислав Скальський під час колегії обласної державної адміністрації, яка відбулась сьогодні, 5 листопада, в ОДА.

«Мій перший пріоритет – безпека! А саме - забезпечення належного рівня функціонування тих структур, які відповідають за безпеку нашої  області і держави,- наголосив очільник регіону.- Нами було проведено засідання Ради оборони області. Я впевнився в тому, що сьогодні Вінницька область має ефективну систему  територіальної оборони, тож ми можемо сконцентруватися на виконанні інших важливих завдань».

Другим пріоритетом голова облдержадміністрації назвав  дороги: «Не секрет, що Вінниччина є лідером в країні за темпами  будівництва і реконструкції доріг як державного, так і місцевого значення, тож цьому я також приділяв чималу увагу».

Владислав Скальський  відзначив  важливість соціальної політики як третього пріоритетного напрямку роботи. Четвертий, на думку голови ОДА – охорона здоров’я, адже область є лідером за темпами реалізації медичної реформи. «Важливо знати, наскільки ми готові до роботи напряму з Національною службою здоров’я»,- зазначив він.

У своїй діяльності  голова ОДА значну увагу приділяє кадровій політиці. «Можу зауважити, що на посади голів РДА пройшли співбесіди вже більш як 250 номінантів, я особисто вислухав більше 100 претендентів, серед яких є дуже серйозні і сильні кандидати»,- повідомив Владислав Скальський.-

Хочу наголосити, що практикую неофіційні візити до різних територій саме для того, щоб з’ясувати для себе деякі аспекти кадрової політики в деяких районних державних адміністраціях. Сподіваюсь, що це стимулюватиме керівників ставитись до своїх професійних обов’язків добросовісно і стабільно щодня»,-наголосив очільник регіону.

За його словами, зараз діяльність керівництва  облдержадміністрації зосереджена  на формуванні бюджету на наступний рік  для Вінницької області Тож на цьому тижні робота  триватиме в тісній співпраці із департаментом фінансів  ОДА.

Дуже важливим, на думку голови ОДА,  є питання організації діяльності районних державних адміністрацій відповідно останніх постанов Уряду щодо скорочення чисельності працівників РДА. Уряд бачить мінімальне скорочення місцевих державних адміністрацій на рівні 10%. Таке ж скорочення стосуватиметься в наступному році й апарату ОДА і центральних органів виконавчої влади. Народ хоче нарешті побачити економію і підвищення ефективності роботи владних структур.

Владислав Скальський , у зв’язку з цим, наголосив:«Програма діяльності Уряду на найближчі 5 років  є обов’язковою для вивчення для всіх - з метою синхронізації  пріоритетів нашої діяльності, відповідно до бачення Уряду  тих завдань, які стають перед державою. Основну увагу прошу приділити додатку до Програми діяльності Кабінету Міністрів, в якому надані стандарти доступності  публічних сервісів та послуг. Це те, як держава бачить свою функцію: доступність, зручність  для громадян України».

Голова  облдержадміністрації закликав присутніх керівників різних рівнів, вивчаючи й аналізуючи документ, актуалізувати свою діяльність «щоб нормативи,  затверджені Верховною Радою України, мали пряме відображення на території нашої області».