28 березня 2024 р.

Арсеній Яценюк провів нараду в МВС через події в Києві

05.05.2015

Арсеній Яценюк провів нараду в МВС через події в Києві: "Наша відповідь оргзлочинності повинна бути жорстка і радикальна"

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Міністерству внутрішніх справ разом із всіма правоохоронними органами та Службою безпеки України «в самому жорсткому варіанті відпрацьовувати боротьбу з організованою злочинністю». Про це він заявив під час оперативної наради в МВС в понеділок, 4 травня, яку зібрав через події в Києві, в наслідок яких загинуло двоє співробітників міліції та четверо серйозно постраждали.
Він відзначив професійну та злагоджену роботу Міністерства внутрішніх справ, заступників голови МВС та апарату київської міліції.
«Наша відповідь (організованій злочинності – Ред.) повинна бути така ж, як була сьогодні вранці – жорстка і радикальна. Жорстка боротьба з організованою злочинністю в країні всіма законними засобами і методами. Широкомасштабна операція по всім матеріалам, які є, з тією метою, щоб не було повадно нікому порушувати закон і стріляти в працівників міліції», - наголосив Арсеній Яценюк.
Він нагадав, що в одного з загиблих міліціонерів залишилося троє дітей, в другого – двоє.
Глава Уряду та Міністр внутрішніх справ звернуться до Київського міського голови із тим, щоби перевірити житлові умови сімей загиблих і виділити їм житло.
Він також розпорядився виплатити сім’ям загиблих правоохоронців компенсацію, яка передбачена законом.
Арсеній Яценюк звернувся до начальника київської міліції зустрітися з сім'ями загиблих і допомогти, чим можемо сьогодні допомогти в такому скрутному становищі.
За словами Глави Уряду, міліція разом з Національною гвардією ефективно відпрацювала 1 і 2 травня. Такий підхід необхідний і напередодні 8 і 9 травня, зазначив він. «Ми зараз знаходимося в таких умовах, що це повинен бути щоденний режим роботи всієї правоохоронної системи», - підкреслив Глава Уряду.
Він нагадав, що наразі почалися тренування у новій патрульній службі України і зазначив необхідність звернутися до американських партнерів щодо допомоги в навчанні груп Корпусу оперативно-раптової дії.
Крім того, звернув увагу на необхідності посилення матеріально-технічної складової: «бронежилети, найновіші засоби зв’язку, автоматична зброя»: «Тобто, підрозділи швидкого реагування міліції повинні бути оснащені найсильнішим чином і повинні бути натреновані».
Арсен Аваков повідомив, що звернеться до Президента України з тим, щоб нагородити загиблих міліціонерів посмертно.