29 березня 2024 р.

Арсеній Яценюк оглянув перші зразки бронемашин "Козак"і

19.03.2015

Арсеній Яценюк оглянув перші зразки бронемашин "Козак" і "Шрек" для Нацгвардії, які відправляються зону АТО

У середу, 18 березня, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк оглянув перші зразки броньованих машин «Козак» та «Шрек», які відправляються в зону антитерористичної операції для Національної гвардії України.
Під час огляду техніки Глава Уряду зазначив, що це автомобілі українського виробництва: «Це якісна українська військова техніка, яка захищає країну від російських терористів».
Ці машини, за словами Арсенія Яценюка, вже доопрацьовані та модернізовані, і зараз відправляються до зони антитерористичної операції.
«До кінця поточного року закупимо ще десятки таких машин, які дадуть можливість захищати життя українських військовослужбовців і захищати країну від російських терористів», - підкреслив він.
Арсеній Яценюк нагадав, що Уряд України затвердив державне оборонне замовлення, а на сьогоднішньому засіданні прийняв рішення стосовно прискорення фінансування на придбання військової техніки та озброєння - фінансування переноситься із другої половини року на перше півріччя, «щоб невідкладно оновити військову техніку, купити нове озброєння».
Міністерство оборони України, за його словами, вже уклало понад 100 контрактів на виготовлення й ремонт військової техніки та озброєнь. На цей та наступний місяць, підкреслив він, Урядом перенесено 2,5 мільярда гривень на фінансування відповідних видатків.
Арсеній Яценюк також нагадав, що дав доручення Міністерству оборони України і Міністерству внутрішніх справ України щодо пришвидшення підписання контрактів, поставок техніки і відправки її у зону АТО».