28 березня 2024 р.

АРХІЄРЕЇ УПЦ МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ ЗІРВАЛИ ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕЗИДЕНТОМ

14.11.2018

На Банковій вже заявили: цей негативний сценарій для верхівки церкви готували просто в Москві.

Раніше Петро Порошенко запросив архієреїв Московського патріархату до діалогу, щоб вони із перших вуст почули інформацію про його перемовини із Вселенським Патріархом і поговорили про майбутнє православ'я в Україні.

Причину, яку озвучили священики МП про непідходяще місце зустрічі - Українській дім - в прес-службі Адміністрації Президента назвали відмовкою. І підкреслили:

"Ані мова ультимативних вимог, ані проведення засідання Синоду за сценарієм, вірогідно, надісланим із Москви, не здатні зірвати процес створення Української Помісної Православної Церкви. Цей процес підтримує абсолютна більшість громадян нашої держави. Тому іти проти волі власного народу – це очевидно шлях в нікуди".

В прес-службі Президента також зазначили, що Президент все ще готовий до діалогу.