Чечельницька районна державна адміністрація
офіційний сайт
Малий Герб України
Чечельницька районна державна адміністрація
Вінницька область, офіційний сайт
Офіційний E-Mail: rda_chechelnyk@vin.gov.ua
Ми працюємо: з 8.00 до 17.00 (пн-пт)
12 серпня 2020 р.
- До уваги жителів району: для отримання медичної допомоги у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19 діє телефонний номер екстреної меддопомоги 103; - «гаряча лінія» першого заступника голови райдержадміністрації з питань коронавірусу 2-14-63; - на період карантину щоденно чергують: з 7.00 до 19.00 - керівник апарату РДА Ольга Тимофієва (096-361-88-06); з 19.00 до 7.00 - перший заступник голови РДА Віталій Савчук (097-690-28-99); -

Архів - це пам'ять. Тож збережемо її, - перший заступник голови РДА Віталій Савчук

11.06.2019

7 червня з робочим візитом у районі перебували працівники Держархіву області. Очолила виїзне засідання заступник директора Державного архіву області з науково-методичної роботи, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Фаїна Винокурова.

На нараді йшлося про забезпечення збереженості документів, що знаходяться в архівному секторі РДА та КУ «Чечельницький районний трудовий архів», стан роботи з науково-технічного опрацювання документів в установах та організаціях – джерелах формування НАФ за 2012-2018 роки.

 

Відповідно до програми заходів, у цей же день відбулося розширене засідання експертно-перевірної комісії, в якій взяли участь перший  заступник голови районної держадміністрації  Савчук В.В та голова районної ради П’яніщук С.В. Учасниками засідання були працівники, які відповідають за діловодство та архів районних установ і організацій, секретарі сільських  і селищної рад. Перед присутніми виступила голова експертно-перевірної комісії Ф. Винокурова, яка оголосила порядок денний засідання і програму заходів. Учасники заходу заслухали інформацію про склад та зміст документів, які зберігаються у Держархіві області та основні віхи архівної установи. Цікаво  було почути про найдавніші документи з історії Чечельника, які збереглися до наших днів.

З інформацією про стан роботи з експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів доповіла завідувач архівного сектору районної держадміністрації Торунда Л.І. Виступ супроводжувався слайдами щодо виконання планових завдань із зазначених показників роботи, забезпеченості установ та організацій інструкціями з діловодства, номенклатур справ.

 Про результати експертизи цінності та науково-технічного опрацювання документів  Чечельницької районної державної адміністрації, Чечельницької районної ради, Ольгопільської та  Любомирської сільських рад прозвітували: Тимофієва О.Г.- керівник апарату райдержадміністрації, Кривіцька І.О.- начальник загального відділу виконавчого апарату районної ради, Бурбело Г.В. - секретар Ольгопільської с/ради, Смішко Н.П.- секретар Любомирської с/ради.

Експерти: Дідич О.М., Швед Т.Ф., Маковійчук О.Д. виголосили  експертні висновки, за якими прийнято позитивні рішення щодо схвалення та погодження описів перевірених установ і організацій.

Після засідання комісії відбувся семінар   «Основні вимоги організації діловодства експертизи цінності документів, їх науково-технічного опрацювання та підготовки до передавання на державне зберігання в органах місцевого самоврядування».

Семінар супроводжувався експонуванням примірних зразків оформлення документів та річних розділів описів в електронному вигляді. Комп‘ютерний супровід забезпечила провідний спеціаліст з питань персоналу Держархіву області Маковійчук О.Д. 

У рамках намічених заходів відбулася перевірка роботи архівного сектору РДА та КУ «Чечельницький районний трудовий архів». Перевірено також стан забезпечення збереженості, обліку, виконання звернень громадян та стан діловодства в районній держадміністрації, районній раді,  відділі освіти РДА, управлінні праці і соціального захисту громадян РДА.

Завідувач архівного сектору райдержадміністрації Лідія Торунда

 

 

 


« Повернутись