26 квітня 2024 р.

Анатолій ГОНЧАР: про стан роботи Чечельницького районного сектору ГУ ДСНС України у Вінницькій області за 7 місяців 2020 року

12.08.2020

Оперативно-рятувальною службою Чечельницького району з початку року здійснено 93 виїзди по сигналу «Тривога», організовано три аварійно-рятувальні роботи (2 виїзди  на ДТП та 1 в зимовий період по витягуванню автомобілів і автобусів з снігових заметів), проведено 15 пожежно-тактичних занять, здійснено 48 виїздів на пожежі, з них хибних – 10.  Економічні втрати від пожеж в районі склали 2 млн 203 тис. гривень,  з них прямі матеріальні збитки - 1 млн 103 тис. гривень.

Підрозділом проводиться робота щодо попередження загибелі людей на воді: випущено та роздано 94 листівки, зроблено публікації в районній газеті «Чечельницький вісник» та виступи на «Лада-Радіо».

Протягом січня-липня 2020 року було здійснено перевірку трьох захисних споруд, стан яких визначено, як незадовільний.

З настанням весняного-літнього періоду було опубліковано в районній газеті «Чечельницький вісник» попередження щодо виникнення пожеж в екосистемах та під час жнивної кампанії.

З інспекторським складом ДСНС району здійснено 52 планових перевірки об’єктів різних фори власності. Під час перевірок запропоновано до усунення 800 порушень правил пожежної безпеки, з них усунено на даний час 450. Складено 52 адміністративних протоколи на керівників об’єктів та на інших посадових осіб  за порушення правил пожежної безпеки.

Проведено профілактичне відпрацювання по 15 сільських радах району.

На даний час аварійно-рятувальний підрозділ Чечельницького району працює в режимі цілодобового чергування, проводить звірку з організаціями району та реагує на виклики на надзвичайні ситуації і пожежі.

Начальник Чечельницького районного сектору підполковник служби  цивільного захисту Анатолій ГОНЧАР