19 квітня 2024 р.

Анатолій Олійник провів робочу зустріч з керівництвом ПАТ «Вінницяобленерго»

03.07.2014

3 липня голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник зустрівся з генеральним директором ПАТ «Вінницяобленерго» Юрієм Касічем та радником голови «Енерджі Стандарт Груп» Ігорем Бойком.

У ході зустрічі були обговорені питання щодо перспектив розвитку системи електрозабезпечення регіону, тарифної політики та взаємин ПАТ «Вінницяобленерго» з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідно до чинного законодавства.

Так, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник інформував про завдання, які стоять перед органами виконавчої влади у підготовці до осінньо-зимового періоду, в тому числі й щодо стабільного електропостачання.

У свою чергу Ігор Бойко, який прибув на Вінниччину в рамках роботи кризового енергетичного штабу України, очолюваного Віце-прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, повідомив, що нині ведеться активне обговорення питання щодо використання під час осінньо-зимового періоду 2014-2015 років альтернативних джерел теплопостачання.