19 квітня 2024 р.

Анатолій Олійник: "Основне завдання сьогодні - утвердити законність та

05.03.2014

Анатолій Олійник: «Основне завдання сьогодні - утвердити законність та забезпечити керованість процесів, які відбуваються в державі та області»

Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник 4 березня зустрівся із представниками місцевої самооборони. Метою зібрання був обмін пропозиціями та напрацювання конкретних заходів взаємодії задля підтримання громадського порядку та унеможливлення протиправних і провокаційних дій на території Вінниччини.
У роботі наради взяли також участь голова обласної Ради Сергій Свитко, представники управління МВС, Державтоінспекції та служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.
«Основне наше завдання – утвердження законності, упередження корупційних дій та забезпечення керованості процесів, які відбуваються нині в державі та області, - наголосив очільник регіону, відкриваючи засідання. – Сьогодні діє оперативний штаб на базі обласного військкомату, паралельно – функціонуватиме штаб самооборони, аби разом із правоохоронними органами здійснювати оперативні дії щодо врегулювання криміногенної ситуації».
Серед першочергових питань, порушених учасниками засідання, - необхідність створення громадської організації, яка б об’єднала усі структурні підрозділи самооборони, що функціонують на Вінниччині. Оскільки нині на території області діють окремі некеровані групи, такий крок, переконані учасники зустрічі, дасть можливість координувати роботу загонів самооборони та уникнути можливих провокаційних дій.
Нагальним питанням залишається також формування оперативних груп та проведення відповідних інструктажів задля спільного патрулювання працівників Державтоінспекції та представників самооборони.
На часі також – створення диспетчерської служби та «гарячої» телефонної лінії обласного штабу самооборони, що дозволить оперативно й злагоджено реагувати на звернення громадян.
Що ж стосується виділення приміщення для засідань штабу, то допоки зазначене питання не буде вирішене, представники самооборони матимуть змогу працювати у приміщенні обласної державної адміністрації.
На відпрацювання конкретних заходів та пропозицій щодо подальшої взаємодії усіх учасників зустрічі Анатолій Олійник виділив добу. А відтак наголосив: маємо вжити усіх заходів, аби люди були впевнені у власній безпеці.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА