28 березня 2024 р.

7 лютого 2019 року відбудеться публічний звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації Пустового Сергія Михайловича

05.02.2019

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності райдержадміністрації у 2018 році.

Регламент заходу:

10.00-10.30 – публічна презентація (звіт) діяльності районної державної адміністрації.

10.30-11.15 – обговорення, запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад, громадських об’єднань, професійних спілок, асоціацій роботодавців, некомерційних організацій, засобів масової інформації, експертів.

Місце проведення: зала засідань Чечельницької районної ради.

Відповідальний структурний підрозділ: сектор інформаційної політики і комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації.

Контактна особа: Олеся Володимирівна П’яніщук, завідувач сектору сектор інформаційної політики і комунікацій з громадськістю організаційного відділу апарату райдержадміністрації.

Тел. (04351) 2-12-79.

Реєстрація учасників публічного звіту – до 9.00 7 лютого 2019 року за електронною адресою E-mail:  rda_chechelnyk@vin.qov.ua.