28 березня 2024 р.

7 листопада відбулося районне методичне об’єднання вчителів трудового навчання закладів освіти

13.11.2018

Тема РМО «Використання техніки валяння (фелтінг) з учнями на уроках трудового навчання в закладах освіти»

Заняття організувала методист КУ «Чечельницький РМЦ» Панасюк Таміла Анатоліївна.

Провела  майстер-клас заступник директора школи з виховної роботи КЗ «Вербська СЗШ І-ІІІ ст.» Химишинець Юлія Іллівна, яка розповіла, що валяння вовни дуже цікава техніка, з цього чудового матеріалу можна зробити багато речей – можливості практично безмежні. З натуральною вовною дуже приємно працювати, вона тепла, м’яка, різнобарвна, сприяє підвищенню настрою і розвитку дрібної моторики. Така шерсть просякнута любов’ю й позитивом.

Під час майстер-класу за допомогою голки і фантазії безформні клубки вовни перетворилися на чудові іграшки.

Вчителі спробували практично виготовити вироби.

Всі учасники із задоволенням поринули в рукотворний процес виготовлення виробів та показали власний креативний погляд та підхід до їх створення.