24 квітня 2024 р.

665-ту річницю м.Вінниця святкували серед усіх районів області і чечельничани

18.09.2018

8 вересня на площі літнього театру м. Вінниця відбувся обласний захід «Свято врожаю» з нагоди  665–ої річниці міста, в якому взяли участь всі райони області.

Наш район представляла делегація творчих працівників Чечельницького районного будинку культури. На святі кожен район представляв виставкову діяльність кращих умільців свого регіону. Працівники районного будинку культури: Галина Малик, Ніна Трачук, Тетяна Іщенко, В’ячеслав Ткач, Інна Шевчук, Світлана Муляр, Сергій Йовжин, Вікторія Вакарчук представляли унікальну плодоовочеву виставку з різних композицій, на яку глядачі з великим захопленням милувалися та знімали відео-фото.

«Чайна церемонія» з кавунів; «Міша і мед» з городніх гарбузів; «Капустяні Українки»; кошик «Що мали, те й взяли» з різними овочами та фруктами вдало та оригінально розфарбованими художницею Інною Шевчук усміхалися ніби  віталися з глядачами.

Виставка  обрядових хлібів, хлібобулочних виробів, різних смаколиків з пахучим медом від знаних бджолярів району Віктора Кікавського та Галини Тітарчук   привертали увагу та збирали глядачів посмакувати і придбати мед.

Знаний в районі та області народний фольклорний ансамбль «Рогізяночка»  став учасником святкової концертної програми. У виконанні народних аматорів прозвучала українська народна пісня «Чом же нам не жити, не співати» та  віночок старовинних побутових танців. За професійність колектив отримав шквал оплесків. Вперше на обласній сцені  представили й молодих танцюристів - Юлію Коваль та Інну Шевчук. Їх вдало виконана композиція - полька «Веселуха» не залишила байдужими глядачів.

Допомогу у підготовці до свята надали: селищна голова Світлана  Палісіка, голова райспоживспілки Валентин Лесик, підприємці: Генадій Олянецький та Галина Химич.

Особлива подяка знаному бджоляру  району Кікавському Віктору Григоровичу за  представлення  унікальної  медової продукції на локальній Леваді пасічників свята від  Чечельницького району.